Oferta

Celem Biura Dochodzenia Odszkodowań Komunikacyjnych MATSS jest rzetelne i szybkie rozwiązanie sprawy danego klienta. Staramy się uzyskiwać odszkodowania na drodze przedsądowej, jednak w uzasadnionych przypadkach kierujemy sprawy na drogę sądową. Dla nas ważne jest, aby nasz klient był zadowolony nie tylko z rezultatów naszej pracy, ale także ze sposobu naszego działania, dlatego też opłacamy za klienta wszelkie opłaty sądowe, a ich zwrot następuje po uzyskaniu odszkodowania i zakończeniu sprawy.

Świadczymy usługi formalno-prawne mające na celu odzyskanie przede wszystkim odszkodowań za szkody w pojazdach jeżeli:

  • wypłacono za niskie odszkodowanie za szkodę częściową;
  • zaniżono wartość rynkową pojazdu;
  • wyliczono niską wartość szkody całkowitej;
  • nie przyjęto odpowiedzialności za szkodę komunikacyjną.

Doświadczenie w dochodzeniu odszkodowania za uszkodzone bądź skradzione auto zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy w towarzystwach ubezpieczeniowych przy likwidacji szkód. Pomagamy klientom przygotować niezbędną dokumentację wymaganą przez firmy ubezpieczeniowe w procesie likwidacji szkód w pojeździe. Wykonujemy oględziny uszkodzonego samochodu, szacujemy wysokość należnego odszkodowania i sporządzamy kosztorysy naprawy dla klientów, jak również i warsztatów samochodowych. Jeżeli pojazd spełnia odpowiednie warunki, uzyskujemy dodatkowe odszkodowania w związku z ubytkiem wartości handlowej pojazdu. Dążymy do uzyskania odszkodowania adekwatnego do poniesionej szkody w aspekcie obowiązujących przepisów i procedur likwidacji szkód.

Również pomagamy przy odszkodowaniach za szkody osobowe.

Potrzebujesz pomocy?

smutna2

Jeżeli miałeś wypadek komunikacyjny? wypłacono Ci zaniżone odszkodowanie? Spotkałeś się z odmową Wypłacenia należnych pieniędzy? potrzebujesz pomocy w odzyskaniu odszkodowania za uszkodzone mienie?… to dobrze trafiłeś. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci odebrać należne pieniądze.

tel: +48 602 793 801

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.