O firmie

Prowadzimy działalność mającą na celu pomoc w odzyskiwaniu należnego odszkodowania za uszkodzone mienie od towarzystw ubezpieczeniowych, a także od innych podmiotów zobowiązanych do zadośćuczynienia. Występujemy w imieniu osób fizycznych jak i firm. Działamy najlepiej jak to tylko jest możliwe. Współpracujemy z najlepszymi niezależnymi rzeczoznawcami techniki samochodowej i ruchu drogowego, biegłymi sądowymi, a także z renomowanymi kancelariami prawnymi na terenie całego kraju. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie. Nie boimy się powiedzieć, że dla nas najważniejszy jest Klient. Dlatego też nasza firma opłaca za klienta wszelkie opłaty sądowe, które po wygranej sprawie jest nam zwracane przez stronę przegraną. Wynagrodzenie pobieramy po zakończonej sprawie i uzyskaniu odszkodowania. A to wszystko, bo działamy ‘pro bono’ naszego Klienta.

M – mało formalności

A – aktywne działanie

T – troska o prawa klienta

S – szybka i sprawna usługa

S – sukces klienta

Potrzebujesz pomocy?

smutna2

Jeżeli miałeś wypadek komunikacyjny? wypłacono Ci zaniżone odszkodowanie? Spotkałeś się z odmową Wypłacenia należnych pieniędzy? potrzebujesz pomocy w odzyskaniu odszkodowania za uszkodzone mienie?… to dobrze trafiłeś. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci odebrać należne pieniądze.

tel: +48 602 793 801

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.